Magazin

Motor tutkunları Ordu’da buluştu – Haberler Magazin

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Ordu, 13 ilden 700 motosikletçi ve 1.500 motor tutkunu ile buluştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi yeni bir etkinlikle amatörleri etkinlikle buluşturdu. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Büyük Karadeniz Buluşması” kapsamında 13 ilden 700 motor ve 1.500 katılımcı Ordu’ya doğru yola çıktı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından, geçtiğimiz günlerde Celile ilçesinde hizmete açılan Durguni Su Sporları Merkezi ve Kampı’nda Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu. Ardvin, Trabzon, Rize, Giresun, Samsun, Gümüşhan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Tokat, Amasya ve Sinop’tan motosiklet tutkunları motosiklet tutkunlarını karşılamaya geldi.

Cumhurbaşkanı Güler: “Ordu alışılmadık bir eyalete gidiyor”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı, Ordu Metro Belediye Başkanı da etkinliğe katılarak amatörlerle buluşuyor. Mehmet Hilm Güler motosiklete binerek katılımcılarla birlikte izledi.

Ordu’yu su sporları, kampçılık gibi çok önemli işlere getirdiklerini ve Ordu’nun çoktan sınırı geçtiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Güler, “Ordu artık başka bir boyuta geçti. Alışılmadık bir il. Bugün harika bir hava var. Ordu.28 ilden.28 Spor Kulüple bağlantılı epeyce katılımcı var. Büyük enerji, büyük güç ve turizm promosyonu. Bu eser Ordumuza çok ama çok farklı şeyler katıyor. Merkezimiz kano ve yelken sporlarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra karavan turizmine de büyük katkı sağlayacaktır. Tüm bu organizasyonları oluşturmak için bu çalışmaların alt yapısını oluşturmak çok önemlidir. Mutluluğumu kelimelerle ifade edemem. Ordu sınırlarını aştı. “Bütün dünya bunu öğrenmeye başlıyor” dedi.

Motorlardan biri olan Başkan Güler sayesinde

Ordu Motosiklet Kulübü Başkanı Mehmet Ataç, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilm Güler’e teşekkürler. Misafirleri ağırlamak için camiden duş odasına kadar her şeyin kameranın merkezinde olduğunu söyleyen Ek, tüm katılımcıların organizasyondan memnun olduğunu söyledi.

Türkiye’nin birçok farklı şehrinden Ordu’ya gelen otomobiller, Ordu’ya şaşırdıklarını söyledi. Çok kapsamlı bir etkinlik düzenlendiğini ifade eden bisikletçiler, kampın kendileri için tasarlanan yerini çok beğendiklerini ifade ettiler. Ordu Metro Belediyesi’nin organizasyonunun kusursuz olduğunu ifade eden katılımcılar, Ordu Metro Belediye Başkanı Dr. Mehmed Hilm Güler’e teşekkür ettiler.

Etkinlik, katılımcılara çeşitli hediyelerin dağıtılmasıyla sona erdi. – ᲐᲠᲛᲘᲐ

Newsshlas Haber Ajansı – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu