Magazin

Nicole Richie doğum günü pastasındaki mumları üflerken saçları tutuştu

40. doğum gününe yanıyordu

Ünlü yıldız doğum günü pastasındaki mumları söndürmeden önce saçlarının uçları alev aldı. Kısa bir sürprizden sonra, bu küçük yangın, aile ve arkadaşların yardımıyla büyümeden söndürüldü.

Mumlar tam olarak patladığında

2000’li yılların ilk yarısında çılgın hayatıyla ön plana çıktı. Nicole RitchieDün 40. yaş gününü kutladı. Ritchie’nin hayatındaki bu önemli gün için, ailesinin ve yakın arkadaşlarının yalnız bırakmadığı, çocukluk fotoğrafının olduğu güzel bir pasta sipariş ettiler. O karanlık gece, Ritchie’nin ailesi ve yakın arkadaşları bir açık hava partisi için bir araya geldi. Ritchie pastanın üzerindeki mumları söndürmeye başladı. O sırada ani bir kaza meydana geldi.

Saç uçları takılı

Ritchie mumları mutlu bir şekilde üflediğinde, açık bıraktığı saçlarının uçları aniden alev aldı. Nicole Ritchie’nin çığlıkları, etrafındakilerin şok edici çığlıklarına eklendi. Sonra Richie’nin saçları kısa sürede soldu. Grup bu tatsız sürprizin ardından kutlamaya devam etti.

Fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı

O an çekilen videoyu Instagram hesabından paylaşan Ritchie, takipçilerinden “Geçmiş olsun” ve “Yeni Yılınız Kutlu Olsun” mesajları aldı. Birçok takipçi Ritchie’ye iyi olup olmadığını sordu ve düzinelerce “Lütfen kendine iyi bak” yazdı.

Bu vurgulanan dönem

Bu da müzik dünyasında bir döneme damgasını vurdu. Lionel RitchieNicole Richie, evlatlık kızı Paris Hilton Kendisiyle kamera önünde göründüğü The Simple Life adlı realite şovunda duyurdu. 2003-2007 yılları arasında süren bu program kısa sürede popüler oldu. Ritchie, o dönemde yaşadığı hızlı hayat, kötü alışkanlıkları ve bir süredir herkesi rahatsız eden aşırı zayıflığıyla. dergi Basının gündeminden hiç çıkmadı.

Hızlı tempolu hayatıyla gündemdeydi

Nicole Ritchie ve sınıf arkadaşı Perry Hilton ile birlikte artık yerleşen ve sakin bir hayat yaşayan Lindsay Lohan, hayatının en heyecanlı dönemini yaşayan Britney Spears ile birlikte hemen her gün manşetlerde yer alıyor. O oruç günlerinde hayatı tehlikede olan Nicole Richie, müzisyen Joel Madden ile tanıştıktan sonra farklı bir sürece girdi.

İki çocuk ve mutlu bir evlilik

Eskisinden daha sakin bir hayata başlayan Ritchie, 2010 yılında Joel Madden ile evlendi. Çift mutlu bir evliliğe sahip, iki çocuğu var. Ritchie ayrıca toplum içinde eskisinden daha az yaşıyor.

Annem ve babam dikkatli olamaz

Bu arada, Nicole Camille Escoveda’nın ilginç hayat hikayesini tam adıyla hatırlayın. İngiliz, Meksikalı, Afrika kökenli Amerikalı kökleri olan Ritchie, Berkeley, California’da doğdu. Biyolojik babası Peter Michael Escovedo, müzisyen Shila E.’nin kardeşi ve gitarist Alejandro Escoveda’nın yeğeniydi. Biyolojik annesi Karen Moss’du.

Ulaştıktan sonra

Nicole Ritchie 3 yaşındayken biyolojik ailesi ona bakamadı ve Lionel Ritchie ile yaşamaya karar verdiler. Nicole Ritchie, 2003’te People ile yaptığı bir röportajda o günleri kaydetti: “Ailem Lionel ile arkadaştı. Ona güvendiler ve bana daha iyi bakabileceğine inandılar.” Nitekim Lionel Ritchie aileyi yanıltmadı. Küçük Nicole’ün bir nevi koruyucusu oldu ve onu çok sevdi. Balerin kızı Nicole için 1986’da bir şarkı bile yazdı.

Sonra kardeşleri dünyaya gelir

Nicole 9 yaşındayken, Lionel Ritchie ve kocası Brenda Harvey onu evlat edindiler ve adını Ritchie koydular. Müzisyen Lionel Ritchie ve Harvey kısa bir süre sonra boşandı. Ritchie yeniden evlendi ve kendilerine bir model olarak isim yapan Sophia ve Miles adında iki çocuğu oldu. Nicole Richie bir aile üyesi olarak kaldı.

televizyon dünyasında

Müzik liderleri çemberinde büyüyen Nicole Ritchie, gençliğinde televizyon ekranlarında da popülerlik kazandı. Filmi, 2005 yılında, Paris Hilton ile kamera önünde yer aldığı The Simple Life’tan sonra Kids In America’da gösterime girdi. Daha sonra Eve, Under Six Feet, American Dreams, 8 Simple Rules for Dating a Teenage Girl gibi oyunlarda konuk oyuncu olarak yer aldı.

Yarı otobiyografik bir kitaptır.

Model ve moda yazarı olarak önde gelen kuruluşlarla çalışırken, Nicole Ritchie’nin The Truth About Diamonds adlı yarı otobiyografik bir kitabı da var.

Onlar zaten bağlı

Nicole Ritchie ve ünlü oyuncu Cameron Diaz evli. Diaz, Ritchie’nin iki karısı Joel Madden olan Benji Madden ile evlendi. Böylece iki ünlü oyuncu birbiriyle temasa geçmiş oldu.

Hürriyet – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu