Ekonomi

Of için her kapıyı çalıyor

Trabzon (İHA) – Belediye Başkanı Salim Salih Saralıoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Kora | AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve 3 bakan.

Salim Belediye Başkanı Salih Saralıoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Kora ve AK Park İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ile birlikte ilk olarak Ankara’da; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismayoğlu, ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve son olarak Gençlik ve Altyapı Bakanı Spor Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu.

Mevcut ve devam eden projelerin tartışıldığı ilk ziyaretler Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nda gerçekleşti. Salim Belediye Başkanı Salih Saraloğlu, Balaban yolu ve yolun son durumu hakkında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaşmayolu’na bilgi verirken, Bakan Karaşmayolu’na desteğinden dolayı teşekkür etti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koça ile Covid-19 konularını ve aşı sürecini ele alan; Salim Belediye Başkanı Salih Saralıoğlu, Yeni Devlet Hastanesi süreci, sağlık personeli ve doktor sıkıntısı ve ihtiyaçları hakkında konuştu.

Salim Belediye Başkanı Salih Saralıoğlu ve beraberindekiler, geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu ile spor yatırımları üzerine görüşen; İlçe stadyumunun yanındaki antrenman sahası ve Ortahisar ilçesinde yapılması planlanan spor yatırımları da değerlendirildi. Bakan Kasapoğlu, gerekli yardımı sağlayacağına söz verdi.

Salim Belediye Başkanı Salih Saralıoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salik Kora ve ilçe başkanı Çapoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nı ziyaret ederek, Bakan Yardımcısı Abdullah Tankan ile görüştü. Alçak gerilim nedeniyle ilçe ve yaylalarda elektrik kesintileri, ilçelerde imza sorunları ve elektrik hatlarının yer altı kapsama alanı gündeme geldi.

Başkan Saraloğlu, Of’un hizmeti için aşkla çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Bir adım daha ileri gitmek için tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz. Hemşehrilerimizin de desteğiyle her zaman en iyisini göstermeye çalışıyoruz. Bu süreçte, Trabzon Milletvekilimiz Salihi, “Kora ve ilçe başkanımız Ahmet Çapolu’yu ziyaret ettik. Verimli ziyaretler gerçekleştirdik. Neyse ki bakanlarımız bize büyük ilgi ve özen gösterdiler. AK Parti hükümetimiz büro hizmeti vermek için her fırsatı seferber ediyor” dedi.

Ofisin tüm kapıları çalıyor

Newsshlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu