Ekonomi

Perakendeciler tüm stoklarını tek ekrandan anında güncelleyecek

Farklı depo veya mağazalarda bulunan tüm ürünlerin stoklarını görüntülemenize ve aynı zamanda depo veya ürün bazında filtreleme yaparak stokları organize etmenize olanak sağlayan “Toplu Stok Güncelleme”.

Farklı depo veya mağazalarda bulunan tüm ürünlerin stoklarını görüntülemenize ve aynı zamanda depo veya ürün bazında filtreleme yaparak stokları organize etmenize olanak sağlayan “Toplu Stok Güncelleme”. Paraşüt’ün kurucu ortağı ve CEOSu Sean X Yu, geliştirilen yeni özelliğin başta e-ticaret yapanlar olmak üzere tüm perakendecilerin hayatını kolaylaştıracağını ve müşteri memnuniyetini de artıracağını söyledi.

Pandemi sürecinde dijital dönüşümün ve yeni pazarlara açılma ihtiyacının etkisiyle e-ticarete başlayan işletme sayısı hızla artıyor. Ancak mağazalar, e-ticaret siteleri gibi birden çok kanaldan yapılan satışlar da stok takibinde kafa karışıklığına yol açabilmektedir. Örneğin bir mağazada veya depoda satılan bir ürün e-ticaret sitesi stokundan hemen kaldırılmazsa o kanaldan o anda ürünü satın alan müşteri etkilenebilir. İşletmelerin dijital dönüşümünü kolaylaştıran yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiren Paraşüt, promosyonlardaki bu yanlış anlaşılmalara son vermek için “toplu envanter güncelleme” özelliği geliştirdi.

“Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bu özelliği geliştirdik”

Toplu stok yenileme özelliği hakkında bilgi veren Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu, “Paraşüt olarak geçtiğimiz aylarda kurduğumuz depo takip özelliğimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştirdik. İlk günden. Toplu stok yükseltme, bunu göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz bir özelliktir. Müşterilerimizin talep ettiği ve beklediği bu özellik ile stok takibi ile ilgili tüm süreçleri çok hızlı, zayıf ve kolay bir şekilde gerçekleştirdik. Bu özellik ile Paraşüt kullanıcıları sadece stok ve güncelleme takibini kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda stokta oluşabilecek karışıklığı önleyerek verdikleri hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini artıracaktır. Paraşüt olarak muhasebe ortağı iş dünyasının dijital geleceğini geliştirmede en güvenilir çözüm olmaya devam edeceğiz. “-İstanbul

Kaynak: Newslas Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu