Magazin

Pınar Altuğ o olaya açıklık getirdi

Oyuncu Pınar Altuğ, önceki gün Nişantaşı’nda çekildi. Geçtiğimiz günlerde eşi Jaimur Atakan ile yaptığım tatilin evlilik değil, evlilik teklifi olduğunu söyleyen Altuğ, durumu düzelterek, “Her gün çılgın bir tatil” dedi.

yaz karısı Yağmur fırtınası Ve Sutta ile Bodrum ve Marmaris’te vakit geçiren kızları. Pınar AltuğOrman yangınları nedeniyle tatilin kötü geçtiğini anlatan Karaca, “Kötü bir yazdı. Yangınlar hepimizi çok sıcacık yaptı. Yangın çıktığında Marmaris’teydik. Ama onsuz anlamak zor. kendi gözlerinle görünce uzaktan algılayamıyorum. “Suyla ya da başka bir şeyle çalışmıyor. Daha. “Çok üzgünüm” dedi.

“13 yıl su gibi geçti”

Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde eşi Jaimur Atakan ile de evlendi. Evlilik Evlilik yıldönümlerini değil, evlilik tekliflerinin yıl dönümünü kutladıklarını anlatan Yılmaz, durumu şu sözlerle açıkladı:

“Bizim evlilik yıl dönümümüz değildi, evlilik evlilik yıldönümümüz vardı. Her gün delilere bayram. Kutlama sebebi olsun, hayat çok kısa. 13 yıl nasıl geçti bilmiyorum. tüm hayatımız boyunca aynı yastık.”

Pınar Altuş’un giyim tarzı dikkat çekti.

Pınar Altuğ olayı anlattı
Pınar Altuğ olayı anlattı
Pınar Altuğ olayı anlattı

Kaynak: Snob Magasin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu