Magazin

Resmen sonsuza kadar birbirimizin olduk! Lily Collins ve Charlie McDowell evlendi

Mutluluğunu sosyal medyadan paylaştı Gözleri mutlulukla parlayan genç oyuncu, düğün gününde hissettiklerini bir dizi fotoğraf eşliğinde sosyal medyadan dile getirdi.

Mutluluğunu sosyal medyada paylaştı

Gözleri mutlulukla parlayan genç oyuncu, bir dizi fotoğraf eşliğinde düğün gününde hissettiklerini sosyal medyadan dile getirdi.

Düğün pozları

Başrolünü oynadığı dizide Emily Paris’in gündeminde. Lily CollinsUzun süredir birlikte olduğu Colorado’da yönetmen Charlie McDowell ile evlendi. 32 yaşındaki oyuncu, Instagram sayfasında düğün pozlarını paylaşmaktan mutluluk duyuyor. HaberlerBunu takipçilerime duyurdum.

Biz sonsuza kadar birbirimizdik

Collins hisseleri, 4 McDowell ile Eylülevlendiklerini söyledi.

Ünlü bir ailenin çocukları

Bu arada, hem Lily Collins hem de Charlie McDowell’ın şov dünyasının ünlülerinin çocukları olduğunu hatırlatmama izin verin. Collins, ünlü grup Genesis, Jill Tavelman’ın davulcusu ve vokalisti Phil Collins’in evliliğinden doğdu. 38 yaşındaki Charlie McDowell, oyuncu çift Malcolm McDowell ve Mary Steinburg’un oğlu.

Bir yıldır birlikteydiler

Lily Collins ve Charlie McDowell yaklaşık bir yıldır birlikteler. Çift geçen yıl Eylül ayında nişanlandıklarını açıklamıştı. Collins ve McDowell sosyal medya hesaplarından ne kadar memnun olduklarını açıkladılar. Collins, bir peri masalı gibi başlayan bu aşkın kendi gerçeği olduğunu vurguladı.

“En genel, tanıdığım en insanla evlendim”

Charlie McDowell, sosyal medyada Lily Collins ile çekilmiş düğün fotoğraflarını da paylaşarak, “En cömert, düşünceli ve güzel adamla evlendim. Seni seviyorum Lily Collins” yazarak yeni eşinin hissettiklerini kelimelerle ifade etti.

Annesi mutluluğunu dile getirdi

Çocuğun annesi Carrie Stenburgen’in annesi Charlie McDowell de oğul ve gelinin mutluluğunu paylaştı. Steinburg, oğluyla sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı. Düğün pozlarında da oğlunun ve gelininin fotoğraflarını paylaştı. Steinburg bu yazıya “Oğlum Charlie ve nişanlım Lily” sözleriyle başladı.

Aşkın güzelliğini paylaşın

Daha sonra genç çifte birbirlerinin sevgisinin güzelliğini paylaştığı için teşekkür etti. Son günlerde kendisini bir rüyada gibi hissettiğini belirten Steinburg, yazısını “Ama hepsi gerçek ve kendimi dünyanın en şanslı annesi gibi hissediyorum” yazarak sonlandırdı.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu