Magazin

Ronaldo’nun kısa süreli ilişki yaşadığı Natacha Rodrigues’den nişanlısı Georgina Rodriguez’e: “Gözünü ondan ayırma, seni de bir kenara bırakır”

Natasha Rodriguez, Alana Ronaldo ile ilişkisinden bir kız çocuğu dünyaya getiren Georgina Rodriguez’i arayarak, “Ona göz kulak olun, o da benim attığım gibi atabilir” dedi.

‘Beni bırakma’

Natasha Rodriguez, Alana Ronaldo ile ilişkisinden bir kız çocuğu dünyaya getiren Georgina Rodriguez’i arayarak, “Ona dikkat edin, bana yaptığı gibi sizi de fırlatabilir.”

Onlarla birlikte olmak isteyen birçok güzel kadın var.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan Natasha Rodriguez, profesyonel oyuncuların kendilerini kollarına atmak isteyen güzel kadınlardan büyük ilgi gördüğünü söyledi. Rodriguez “ve Avrupa’da Manchester Aynı olabilir. “Onlar için bir gelecek varsa, Georgina buna göz kulak olmalı” diye devam etti.

“Mesajı iki yıl içinde gönderdi”

Cristiano Ronaldo ve Natasha Rodriguez’in 2017’de kısa süreli bir ilişkisi vardı. Rodriguez’e göre bu, Ronaldo ve Georgina Rodriguez arasındaki toplantıdan hemen sonra oldu. Natacha Rodriguez, Ronaldo’nun iki yıldır gizlice kişisel mesajlarını gönderdiğini iddia etti. Bu mesajların ardından tanışan Rodriguez ve Ronaldo’nun kısa süreli bir ilişkisi oldu.

“Sosyal medyadan engellendi”

Natacha Rodriguez ayrıca bir günlük görüşmelerinin ardından Ronaldo’nun kendisini sosyal medyadan engellediğini ve bir daha kendisine sormadığını söyledi. Bu davranışının o dönemde kendisine çok şey kazandırdığını ve hala bunun acısını çektiğini saklamayan Rodriguez, “Hayatımda her zaman iki bölüm olacak” Ronaldo’dan önce ve sonra “dedi.

Georgina ile görüştükten sonra bile yazmaya devam ettiği iddiaları

Natasha Rodriguez’e göre, Ronaldo, 2015 yılında, Irina ShaykAyrıldıktan kısa bir süre sonra sosyal medyada mesajlar yayınlamaya başladı. Ronaldo’nun şu anda birlikte olduğu Georgina Rodriguez ile görüştükten sonra gönderdiği mesajlarla aylardır kendisine yalvardığını anlatan Rodriguez, oyuncuyla tanıştıktan ve birlikte olduktan sonra kendisini “kullanılmış” hissettiğini sözlerine ekledi.

ev sahipleri

“Ronaldo’nun dairesinde yürüdüğüme inanamadım. Kalbim çarpıyordu. Ama çok kibar ve nazikti. Bana Rodriguez gibi hissettiğimi söyledi. Ronaldo’yu sadece televizyonda gördüğünü söyleyen Natasha Rodriguez ona ne dedi? bakışları da hayal kırıklığı yaratmadı. Rodriguez, ertesi gün Ronaldo’ya mektup yazdıklarını da sözlerine ekledi.

mesajlara cevap yok

Ancak Natacha Rodriguez, Ronaldo’nun Portekiz televizyonunda yayınlanan bir programda yer alacağını söylemesinin ardından onaylamadığını da sözlerine ekledi. TV yıldızı devam etti: “Bana bu şovda yer almamamı söyledi. Ama ben bir sözleşme imzaladım ve iyi para kazanacaktım.” Natacha Rodriguez, programda Ronaldo hakkında konuşmadığını ancak oyuncunun gönderdiği mesajlara yanıt vermediğini sözlerine ekledi.

Olası Aldatma

Dünyanın en yüksek ücretli futbolcularından biri olan Portekizli Cristiano Ronaldo, flört etmesiyle de tanınıyor. Rus model Irina Sheik ile bugüne kadar en çok sohbet eden kişi oldu. Evliliklerinin kesin olduğunu düşünen çift bir anda ayrıldı. Ronaldo’nun annesinin o sırada Şeyh’i sevdiği öne sürüldü. Ancak ayrılıkla ilgili iddiaların en önemlisi Ronaldo’nun Irina Shayk’ı aldattığıydı.

Bu ilişki çok konuştu

Ronaldo’nun en yaygın ilişkilerinden biri, Nereida Gallardo ile yaşamasıydı. İkili sık sık dünyanın önde gelen tatil yerlerine yürekten tanıklıklar yaptı. Ancak Ronaldo bir süre sonra onunla olan ilişkisini kopardı.

Herkes için uzun süreli bir ilişki sürprizi

Dört çocuğunun annelerinden biri olan Georgina Rodriguez ile şu anda Madrid’de bir lüks mağazada tezgahtar olarak çalıştığı bir yerde tanıştı.

bir çocukları var

Bu ilişki kısa sürse de hepsi şaşırmıştı. İspanyol Rodriguez, Ronaldo ile ilişkisinden Alana adında bir kızı dünyaya getirdi. Ayrıca oyuncunun taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen diğer üç çocuğunun da annesi.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu