Ekonomi

Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ, 5 yıllık stratejik planını hazırladı

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzi illerinde enerji dağıtım sektöründe 1,9 milyon aboneye hizmet veren (SEDAŞ), 5 yıllık stratejik planını geliştirdi.

Enerji dağıtım sektöründe Sakarya, Kokain, Bölmek Ve დუჟცე Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. İllerinde 1,9 milyon aboneye hizmet veren (SEDAŞ), 5 yıllık stratejik planını oluşturdu.

SEDAŞ’a göre, Türkiye’de özel elektrik dağıtım lisansı veren ilk şirketlerden biri olan şirket, 2009 yılından bu yana Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Dizce illerinde günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olan elektriği sağlıyor. Yeni nesil teknolojik sistemler ile insan ve çevre odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Hizmet bölgesinde kaliteli ve sürdürülebilir enerji dağıtım hizmetleri sunma ve verimliliği artıracak yatırım performansını sürdürme konusundaki sorumluluk ve duyarlılığıyla, CEO ve SEDAŞ Genel Müdürü Nechmi Odiakmaz, 2026 yılında paydaş beklenti ve beklentilerini de oluşturmaktadır. Katkılarını duyurmak.

Odiakmaz, “Sürdürülebilir finansal ve operasyonel dinamiklere dayalı, hız ve esnekliğin öneminin bilinciyle, çevre ve insan duyarlılığını her zaman ön planda tutan 5 yıllık bir stratejik plan oluşturduk. Stratejik plan şirketimize, ülkemize değer katacak. sektör ve tüm çalışanlarımız ve Kullanıcılarımız” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Çiftçi Faruk imimşek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu