Magazin

Salihli’de Ece Seçkin rüzgarı

Salihli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde 2. Kuru Üzüm Şenliği ve Tarım Şenliği’nde sevilen pop şarkıcısı Ece Seçkin, güzel şarkılarıyla Salihlilileri özgürleştirmenin sevincine ortak oldu.

Salihli’nin düşman işgalinden kurtarılmasının 99. yıl dönümü kutlanan 2. Tarım Festivalde popüler pop şarkıcısı Ese SekinSöyledikleri birbirinden güzel şarkılarla Salihlililerin coşkusuna ortak oldu.

Gümüşçay’da düzenlenen konsere başta gençler olmak üzere Salihli’den binlerce kişi yoğun ilgi gösterdi. 5 Eylül Bağımsızlık Günü’nde Salihl’in genç yetenekli Eto Aslan ilk kez sahne aldı. Genç şarkıcı, söylediği şarkılarla hayranlarını eğlendirdi. Konserin ikinci bölümünde Eche Sechkin sahne aldı. Yaklaşık 2 saat süren konserde genç hayranlara Essay Sechkin’in birlikte söylediği tüm şarkılar eşlik etti. Sahne ışıklarıyla görsel bir kutlama havasında geçen konserde genç şarkıcı sevilen şarkıları söylerken, alanı dolduran gençler festivalin coşkusunu doyasıya yaşadı. 5 Eylül’de Salihli’de bulunmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Ese Seçkin, kendisini genç ibadetçiler ve Salihlililer ile buluşturan Belediye Başkanı Zeki Kaide’ye ve festival komitesine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Zeki Kaida, Salihl’in özgürleşme coşkusuna ortak olan Eche Sechkin’e teşekkür ederek plaketi teslim etti ve pastayı sahnede birlikte kesti.

Belediye Başkanı Zeki Kaide, Saiki Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıldönümünü Kutladı Mustafa Kemal ATATÜRK Salihli’nin yoldaşları ve vatanseverleri de 2 yıl ilçemizde kalan Yunan işgal birliklerini takibe alarak Salihli sokaklarını daralttı. Bu günlerde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve yoldaşlarına minnettarız. Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda Atatürk’ün yolunu izlemek, vatanını, milletini ve bayrağını sevmek ve bu vatana sahip çıkmak bizim görevimizdir. Türk gençliğine güveniyoruz. “Mutlu Bağımsızlık Günü” dedi.

Salihli'de Ece Seçkin Rüzgarı
Salihli'de Ece Seçkin Rüzgarı
Salihli'de Ece Seçkin Rüzgarı
Salihli'de Ece Seçkin Rüzgarı
Salihli'de Ece Seçkin Rüzgarı
Salihli'de Ece Seçkin Rüzgarı

Kaynak: Newslas Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu