Magazin

Şarkıcı Ebru Polat’ın aşı pişmanlığı

Şarkıcı, önceki gün Nişantaşı şehrinde erkek arkadaşı Tolgahan Yıldız ile Ebru Polat tarafından görüntülendi. İki hafta önce koronavirüs olduğu doğrulanan şarkıcı, virüsü yendikten sonra ilk kez vefat ettiğini söyledi. İşte Polat’ın açıklamaları…

Aşı yaptırmadığına çok üzüldüğünü söyledi. İbranice Polat“Bir hafta hastanede kaldım. Allah tüm sağlık çalışanlarından razı olsun. Onlar sayesinde iyileştim. Allah bu hastalığın düşmanıma bulaşmasına izin vermesin.

Bundan sonra yüzümdeki maskeyi çıkarmayacağım. İğneden korktuğum için aşı olmadım. Bu yüzden hastalığım çok ağırdı. Çok üzgünüm. “Keşke daha önce aşı olsaydım” dedi.

Ünlü şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: “Herkes aşı olmalı. Aşıya karşı olanların düşünmesini tavsiye ediyorum.” dedi.

EBRU POLAT kimdir?

Ebru Polat, 30 Haziran 1983’te İzmir’de doğdu. Küçük yaşta bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Ebru Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alan haline getirdiği için hukuk okumaya karar verdi.

2005 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimini başarı ile tamamladı. Bir süre avukat olarak çalıştı.

İlk albümü 2007’de çıkan Çetin Ceviz’dir. Avukatlık mesleğini bırakıp müzik alanında kariyer yapmaya karar veren Polat, Londra’ya giderek Kraliyet Sanat Akademisi’nde müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008’de ikinci EP albümü “Too Late”yi çıkardı. “Too Late” şarkısının sözleri ve müziği albümün adıyla aynı. Sezen AksuBu şarkıya sahip olmanın yanı sıra Cézanne Axu’nun “Sennie Erler” şarkısını da yeniden seslendirdi. 2009 yılında “Kalp Ayazı” albümünü çıkardı. Albümde Serdar Ortach, Fetah Cann, Murat Guinness ve Cézanne Axu’nun şarkıları yer aldı. Ayrıca söz ve müziği Polat’a ait olan “The Boy Girl” şarkısı da albümde yer aldı.

2011 yılında “Dinle 2011” albümünü çıkardı. Albümde Season Axu’nun “Haydi Git” şarkısını açıkladı. Ayrıca “Mutlu Ol Yeter” ve “Artık Sevmeyeceğim” albümlerinde yer alan şarkı kapaklarına da yer verdi. O yılın ilerleyen saatlerinde “What Happened” single’ını çıkardı. 2012 yılında “Escape the Draw” EP’sini çıkardı. Bestesi Ayisel Gürel’e, müziği Mehmet Erbil Ersavaş’a ait olan “Hani Dünya Tatlısı” şarkısını yeniden yorumladı.

Şarkıcı Ebru Polat Aşı Pişmanlığı
Şarkıcı Ebru Polat Aşı Pişmanlığı
Şarkıcı Ebru Polat Aşı Pişmanlığı

Kaynak: Snob Magasin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu