Magazin

Sevgilisi Devin Booker ile pozlarını paylaşan Kendall Jenner’a Türk hayranları böyle seslendi

Uzun süredir basketbolcu Devin Booker ile anılan Jenner artık Gizli değil, bu bağlantıyı artık kameralar önünde veya sosyal medyada saklamıyor.

Artık saklanmıyor

Bir süre için Basketbol oyuncusu Devin Booker ile birlikte olan Jenner, artık bu bağını kameralar önünde ya da sosyal medyada gizlemiyor.

Türk takipçiler Jenner ile konuşuyor

Erkek arkadaşı ve arkadaşlarıyla İtalya’ya tatile giden Jenner, orada çekilen fotoğrafları da sosyal medyada paylaşıyor. Jenner’ın son paylaşımı Jenner’ın Türk hayranlarından da mesajlar aldı.

türk takipçi Bodrum‘Bu IRDI’dir

Bir Türk takipçisi onu Bodrum’a davet ederken, bir diğeri “gelecek yıl” gelebileceğini yazdı. Bir başkası, “Umarım bir Türk erkeği ile evlenirsin” diye yazdı.

Aşağıdakilerden onaylar ve yorumlar

Kendall Jenner’ın Devin Booker ile çekilen pozların yer aldığı paylaşımı 187 milyon takipçisinden çok sayıda alkış ve mesaj aldı.

Bu onlara kendi kurallarıyla bırakıldı

Kendall Jenner ve Devin Booker bir yılı aşkın süredir birlikteler. Geçen yıl Miami’de birlikte görüntülenen aşıklar, hala ilişkilerinin gözü önünde yaşamaya çalışıyordu. Ancak arkadaşlarıyla İtalya’da tatil yaparken bu kuralı biraz çiğnemişler gibi görünüyor.

Adaylar sosyal medyada

Bu yıl sosyal medyada sevgilisinden hiç bahsetmeyen Jenner, şimdi de Devin Booker ile birbirinden çekici pozları takipçileriyle paylaşıyor. Geçen hafta 25 yaşındaki Kendall Jenner ve 24 yaşındaki Devin Booker, arkadaşlarıyla birlikte yürüdükleri mavi yolculukta artık lenslerden kaçamadılar. Jenner ve Booker da turda görüldü ve birbirlerinin samimi fotoğraflarını gösterdi.

Diğer aile üyelerinden farklı olarak Kendall Jenner, böylece istemeden ailesinin özel hayatını meraklı gözlerden uzaklaştırdı. Dünyanın en ünlü ailelerinden birinin üyesi. Üstelik diğer aile bireyleri, özel hayatlarının en küçük ayrıntılarını bile kameralar karşısında, dolayısıyla milyonlarca insanın önünde ifşa etmektedir. Kız arkadaşları, boşanmaları, boşanmaları, hatta doğumları kameralar önünde yaşıyor. Ama o herkesten farklı.

Keeping Up With The Kardashians adlı realite şovu ile popülerlik ve zenginlik kazanan Kardashian-Jenner ailesinin en gizli üyesi Kendall Jenner’ın özel hayatı uzun süredir merak konusu oldu. Kendall Jenner şimdiye kadar özel hayatını kelimenin tam anlamıyla meraklı gözlerden saklıyordu. Aşk hayatıyla ilgili detaylar; Söylentilerden ve suçlamalardan öteye gitmedi. Top model, son birkaç haftadır bu kuraldan uzak duruyor.

“Kendall’ın her zaman kuralları vardı”

Jenner’ın seçimi daha önce de özel hayatında çok fazla inzivayla gündeme gelmişti. Geçmişte bunun nedenini yapmış olsa da, Keeping Up With The Kardashians’ın ortak yapımcılarından birine dair bir ipucu bulacaksınız. Yapımcı Parnaz Farjam, Jenner’ın aşk hayatıyla ilgili detayları yayınladı. The Daily Dish’e konuşan Farjam, “Kendall Jenner her zaman kendi kurallarına sahipti” dedi.

HIZLI ARTIŞ 25 yaşındaki Kendall Jenner deyim yerindeyse kameraların önünde dünyaya geldi. Ailesi sayesinde adından söz ettirse de daha sonra başka bir kariyer alanı seçmiş ve bu yolda, yani moda dünyasının görkemli podyumlarında yürümeye başlamıştır. Elbette soyadının ve o ailenin etkisiyle hızlı bir kariyer gelişimi yaşadı. Ama yine de bugün bulunduğu yere gelmek için çaba sarf etmediğini söylemek yanlış olur. Aileden ayrıldı ve bir iş buldu ve başarılı olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Diğer aile üyeleri gibi değil üstelik Kendall Jenner kendi ailesinden farklı taktikler izleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Aslında, ailesinin geri kalanından oldukça farklıdır. Üvey anne Kim, Courtney ve Khloe, küçük kardeşi Kylie Jenner ve annesi Chris Jenner dahil, neredeyse tüm hayatlarını kameraların önünde geçiriyorlar. Çocukları, evlilikleri, boşanmaları, giydiklerini aldatmaları, yemeleri, içmeleri yani bütün yaşamları küçük bir gazete okuyan veya sosyal medyaya ilgi duyan herkes tarafından sözlü olarak bilinir. Öyle ki iki ablası Courtney Kardashian ve Khloe Kardashian kameralar önünde doğum bile yaptı. Ama Kendall Jenner farklı.

onun özel hayatını yaşamak istemiyorum

25 yaşındaki top model Jenner, referanslarla gelmesine ve geceyi asla bırakmamasına rağmen kelimenin tam anlamıyla bir aşk hayatını gizlice sürdürüyor. Başka bir deyişle, “yatak odası kapısı” sıkıca kapatıldı. Basın ya da amatörler, çeşitli ünlülere adını anmasına ve zaman zaman çeşitli ünlülerle tanıştığını veya flört ettiğini söylese de, şimdiye kadar hiç kimse onu erkek arkadaşıyla elle göremedi. Bu yaza kadar.

dedikodu, dedikodu

Geçen yıl barda Leonardo DiCaprio ile tanıştığı iddiaları basına yansımıştı. Tüm detaylar tanıkların ifadelerine dayanıyordu, ancak yine kimse onları görmedi. Bu yüzden kendisi hakkında “kendi cinsiyetini gerçekten önemsediği” dedikodularına cevap bile vermedi. Kendall Jenner’ın adı hala çeşitli ünlülerle birlikte anılıyor. Bunların arasında Harry Styles ve hatta Orlando Bloom var. Basında yer alan iddialara göre Jenner, favorilerini genellikle basketbolcular arasından seçiyor. Ağustos 2017’den Şubat 2018’e kadar NBA yıldızı Blake Griffin ile, Temmuz 2016’dan Eylül 2017’ye kadar Asap Rock ve Nisan 2016’da NBA oyuncusu Jordan Clarkson arasında bir ilişkisi olduğu söylendi.

Spor Dünyasından Değerli Şikayetler 2015 yılında F1 pilotu Lewis Hamilton ile birlikte ismi anıldı. 2014 yılında başka bir NBA yıldızı olan Chandler Parsons’a aşık olduğu iddia edildi. Kendall Jenner, Haziran 2018’den Kasım 2018’e kadar yakın arkadaşları Bella ve Gigi Hadid’in kardeşi Anwar ile aşk yaşadı.

Yine bu iddialara göre Ben Simmons, Enver Hadid’den ayrıldıktan sonra Jenner’ın hayatına girdi. Sonunda, bu ilişkinin bittiği iddia edildi. Kendall Jenner hiçbirine cevap vermedi, iddialardan hiç bahsetmedi. Bunu neden bu kadar açık yüreklilikle yaptığını dergiye verdiği bir röportajda açıkladı.

“İki kişi arasında”

Jenner, “Röportajlarda romantik ilişkim hakkında açıklamalar yapmakla ilgilenmiyorum. Evli değilim ve kimseyle evli değilim” dedi. Ve bu muhtemelen mesafeye yol açar” dedi.

“Gizemli olmak güzeldi” Kendall Jenner, aşk hayatı söz konusu olduğunda diğer ablaları gibi davranmadığını da vurguluyor. Gizliliğe inanıyor ve “Bence insanlar sahip olamayacaklarını istiyorlar. Biraz gizemli olması iyi” diyor. Bu arada, ailesinin kendisi kadar olmasa da gizemli ve gölgeli bir diğer üyesinin de üvey kardeşi Rob Kardashian olduğunu unutmayın.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu