Magazin

Sex and the City dizisinin oyuncusu Willie Garson hayatını kaybetti: Oğlu acı haberi böyle duyurdu

Oğlu sıcak haberi duyurdu

Willie Garson Ağrı ile ilgili HaberlerOğlunu duyurdum. Oyuncunun uzun süredir kanserle mücadele ettiği belirtiliyor. Ancak ölüm nedeninin bu hastalık olup olmadığı bilinmiyor. Willie Garson’ın oğlu Nathan, Instagram Kendi hesabına babasını kaybettiğini açıklayarak, “Seni her zaman sevdim ama sanırım artık kendi macerana atılma zamanın geldi. Hep benimle olacaksın” yazdı.

“Seninle gurur duyuyorum”

Nathan Garson, Instagram sayfasında babası Willie Garson’ın fotoğraflarından oluşan bir koleksiyon yayınladı. Mesajına “Seni çok seviyorum babacığım. Huzur içinde uyu” sözleriyle başlayan Nathan Garson, “Tüm maceralarını paylaştığın için çok mutluyum. Seninle gurur duyuyorum. Seni her zaman sevdim. , ama sanırım artık kendi yoluna gitme zamanın geldi. “Macerada. Her zaman benimle olacaksın.”

“Şu an huzurlu olduğun için minnettarım”

Nathan Garson babasına seslendi: “Seni sandığından daha çok seviyorum. Şimdi sakin olmana sevindim. Sen her zaman tanıdığım en komik ve en zeki insandın. Sevgini paylaştığın için mutluyum. Beni asla unutmayacağım, asla kaybetmeyeceğim.”

Sex and the City DİZİSİNDE ROL ALDI

Willie Garson, Sex and The City dizisinde Sarah Jessica Parker’ın yakın arkadaşı olarak Carrie Bradshaw’ı canlandırdı. Willie Garson geçenlerde aynı karakterin bir portresi üzerinde çalıştı Ve Aynen Böyle.

Birçok üründe kameraya girdi

White Collar dizisinde Moz karakterini canlandıran Garson, 1980’ler ve 1990’larda Cheers, Family Ties ve LA Law, The X-Files and Friends gibi dizilerde de yer aldı. 1964 yılında New Jersey’de doğan William Garson Passamant, Film Üniversitesi’ne devam etti ve Yale Drama Okulu’ndan Güzel Sanatlar alanında yüksek lisans derecesi aldı.

Hürriyet – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu