Magazin

Show TV’nin yeni dizisi Üç Kuruş’tan ilk fragman yayınlandı

Son zamanların en başarılı oyuncularından biri Uraz Kaygilaroğlu ile birlikte Ekin KoçiYönetmenliğini Sinan Öztürk’ün, senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak’ın yazdığı “Üç Kuruş”un çekimleri başladı. Dizinin ilk fragmanında izleyiciyle buluştu.

Yine Roman Manpia’nın lideri ve komiseri

Oyun, kendine özgü karakterleri ve katı kurallarıyla renkli bir Roma semti olan Çengiraklı’nın “koruyucusu” olan mafya lideri Kartal’ın peşine düşer ve organize büronun pervasız ve asi komiseri Efe cinayetle alt üst olur. Bir katili yakalamak için izledikleri yollar ile uğraşmak, asla tahmin edemeyecekleri isimlerine götürür. İlk sayımızda Romalı mafya lideri Kartaca ve Komiser Efe organize bir şubede yüz yüze buluşuyor.

Yeni dizisi Kurç Kuruş'un ilk fragmanı yayınlandı.

Çalışan sayısı tanınmış isimleri içerir

Üç Kurus çalışanı Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, DIREN Polatoğulları, nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, umutcan Ütebay, Mella Kilარst, Damla Makarci, Damla Makarci, Cenk gibi önemli oyunculardan oluşuyor. Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer masteran buluşuyor.

Kurç Kuruş dizisi çok yakında Pazartesi günleri Show TV’de başlayacak.

Yeni dizisi Kurç Kuruş'un ilk fragmanı yayınlandı.

Yeni dizisi Kurç Kuruş'un ilk fragmanı yayınlandı.

Yeni dizisi Kurç Kuruş'un ilk fragmanı yayınlandı.

Haberler.com – Dergi Haberleri

Ekem Altan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu