Ekonomi

SunExpress’ten kış sezonunda yeni rotalar

Türk havayolları Bir Lufthansa ortak girişimi olan SunExpress, 2021/2022 kış sezonu için uçuş ağını yeni destinasyonlarla genişletmeye devam ediyor.

SunExpress’in haberine göre bu kış Saarbrücken ve Nürnberg seferleri devam ederken, Bremen istikametindeki son rotası yeni kış sezonu için devam edecek.

Kış programı kapsamında Antalya’dan Paris, Brüksel, Kopenhag, Budapeşte, Varşova ve Katowice gibi Avrupa’nın birçok popüler noktasına uçuşlar sunan SunExpress, kış sezonunda da Antalya’dan Amsterdam’a haftada iki kez seferlerini sürdürüyor. yazın. Sun Express, tatil sezonunda da Londra ve Manchester seferlerine devam edecek.

Bu yaz başladığı Hatay ve Malatya seferleri ile birlikte yeni kış sezonunda Antalya’dan toplam 11 iç hat seferi sunan SunExpress, Mardin’e yeni iç hat seferlerini Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada iki kez başlatacak. 14 Ocak 2022.

izmirYeni yönlerle güç ve frekans artışı

Bu kış dış hatlarda uçuş sayısı Almanya, Avusturya ve İsviçre’de birçok noktaya yükselirken, SunExpress İzmir’den Amsterdam, Brüksel ve Paris başta olmak üzere 17 Avrupa şehrinden direkt uçuş imkanı sunuyor. Almanya’nın Bremen kentine İzmir-Avrupa hattını ekleyen SunExpress, yeni sezonda Dortmund seferlerine devam ediyor.

Kış programı kapsamında İzmir’den 14 iç hat seferleri sunan SunExpress, 14 Ocak 2022’den itibaren Mardin’de Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftada üç kez Mardin’e sefer düzenlemektedir.

Anadolu şehirleri ile Avrupa arasında 30’dan fazla güzergah

Anadolu ve Avrupa şehirleri arasında en fazla uçuşu sunan SunExpress, kış sezonunda Almanya güzergahında Düsseldorf uçuşlarını artırıyor. Bu kış Düsseldorf-Kaiser uçuşlarını haftada 3’e, Trabzon uçuşlarını ise haftada 2’ye çıkarıyor. Zonguldak-Düsseldorf seferleri haftada iki kez yapılmaktadır.

SunExpress, yeni kış programı kapsamında Kaiser ile Münih ve Gaziantep ile Berlin arasında direkt tarifeli uçuşlara başlayacak.

SunExpress'ten kış sezonu için yeni rotalar

SunExpress'ten kış sezonu için yeni rotalar

SunExpress'ten kış sezonu için yeni rotalar

AA / Furkan Gençoğlu – Ekonomi Haberleri

Haberleri kaydet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu