Ekonomi

Tivibu’da okula dönüş heyecanı yaşanıyor

Tivibu, Eylül ayında okula dönen çocukları özel içeriklerle karşılıyor.

Tivibu, Eylül Nisan ayında okula dönen çocukları özel içeriklerle karşılıyor.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, bu ay çocuklara yönelik eğlenceli animasyonlar ve çocuk filmleri gösterilirken, yetişkinleri de ödüllü filmler bekliyor.

Okulların çocukların sevincine açılmasıyla birlikte Tivibu, filmleri tüm paketlere açık olan Okula Dönüş klasöründe 22 Eylül’e kadar izleyicilerin beğenisine sunacak.

Animasyon ve çocuk/aile türü klasöründe 30 Seç & İzle filme ek olarak 10 kampanyanın fiyatı 99 kuruşa düşürüldü. kırmızı halı Film çocukları bekliyor.

Lego World’de “Lego Super Heroes: Aquaman – Fury of Atlantis”, “LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters”, “Lego Movie 2”, “Lego Batman Movie” ve “Lego Superheroes”Lego Ninjago Filmleri“,” Batman Sonsuz Cadılar Bayramı 1-2 “,” Batman Yüze Karşı “,” Batman: Online oyun Ninja Kaplumbağalar“Ve” Örümcek Adam: Örümcek Adam versiyonu “aynı zamanda kötü adamlarla süper kahraman savaşlarına da odaklanıyor.

Tivibu’nun çocuklara özel içeriği sadece animasyonlarla sınırlı değil.

“Cinderella’s Tale: Mad Madness” gibi filmler, modern Cinderella’nın küçük bir kasabada yaşayan ve oyunculuk hayalleri kuran Finley Tremein ile hikayeyi anlatan “Nancy Drew ve Gizli Merdiven” hikayesini anlatıyor. Gizemleri çözen Nancy ve arkadaşları Select Watch klasöründen özgür. Kırmızı halı klasöründe 2021 yılında “Smart Heist”, “Godzilla vs. Kong”, “Gully” gibi kampanyaların yer aldığı filmler de izlemek mümkün olurken, küçük bir izleyici kitlesini de bekliyor.

Çocuklar için birbirinden güzel çalışmaların yanı sıra Türk ve Dünya Film ödüllü filmler bu ay Tivibu’da izleyiciyle buluşuyor.

Jacques Audiard’ın “Daepani”, Ken Loach’un “I, Daniel Blake” ve Raffi Pitts’in dünya festival ödüllerine dönen “My Name Is Nero” gibi filmleri sinemaseverlerin beğenisini katlarken, Erden’in “Vicdan” da ayakta duruyor. Uğur Yücel’in yönettiği, koltuğuna oturduğu “Soğuk” ve Zeki Demirkubuz’un yönettiği “Bulantı” gibi yerel filmler.

Cannes Film Festivali’nin en sevilen yönetmenlerinden Nuri Bilge Ceylan, “Şehir”, “Mayıs Belası”, “Uzaklarda”, “İklim”, “Üç Maymun” ve “Üç Maymun” filmleriyle de ödüllü film klasöründe yer alıyor. “Bir Zamanlar Anadolu’da”. Ay izleyiciyle buluşuyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Fatma Eda Topçu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu