Magazin

Tuğba Ekinci, sürekli mutsuz olduğunu söyleyen Serdar Ortaç’ı dilenciye benzetti

Beşiktaş’a tapanların yerine sözler söyleyen ve ardından sarhoş olduğu için özür dileyen. Serdar OrtakKonserler iptal. Tuğba Ekinci Öte yandan Serdar Ortach’ın durumunun talihsiz olduğunu her zaman abarttığını söyledi.

“Serdar tavrını ortaya koyuyor”

8 Mayıs’ta Maye ve Gülşen ile 8 sayfalık konuk olan Tuga Ekinci, Ortach’ın bitmeyen talihsizliğine üzülerek, “Değerli sanatçımız kendine bakmalı. Hiç alkol kullanmadım. Herkes çok fazla içtiğimi düşünüyor ama ben alkol kullanmıyorum. “Tadını da beğeniyorlar. Serdar sağlıklı olsa bile kadınlarla koştu. Son ayrılığının hastalıktan olduğunu söyledi, bu hiç hoş değil. Serdar, İrlandalı Brad Pitt birisi için. Serdar o kadar mutsuz değildi. Serdar çok mutsuz değildi. Halini görünce güldürür beni. Bilirsin. “Abla,” dedi ve mescidin önünde bir mendil al, yani.

Konserler iptal edildi

Adana Demirspor’un 3 farklı yenilginin ardından sahne aldığı ve Beşiktaş ile 3-3 berabere kaldığı noktada Adana halkını tebrik eden Serdar Ortach, siyah beyazlı kulüp için argo ifadeler kullandı. Ortach, sosyal medyadaki tepkilerin ardından özür diledi. Bu olaydan sonra Ortach konserleri iptal edildi.

Tuğba Ekinci, her zaman mutsuz olduğunu söyleyen Serdar Ortach'ı bir dilenciye benzetti.Tuğba Ekinci, her zaman mutsuz olduğunu söyleyen Serdar Ortach'ı bir dilenciye benzetti.

Haberler.com – Dergi Haberleri

Ekem Altan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu