Magazin

Türkiye’nin konuştuğu Dilek hakkında Valilik’ten açıklama! Kocası, baldızına cinsel istismarla suçlanmış

ŞAHİNBEY, GAZİANTEP (DHA) Büyük Arslan Yılmaz’la birlikte televizyonda yayınlanan dizinin terk edilişinde rol alan 17 yaşındaki Dilek, ülke gündemine oturdu. Yıllardır ailesi tarafından istismara uğradığını iddia eden Dilek, ailesinin kendisini 12 yaşından beri uyuşturucu kullanmaya ve başka erkeklerle cinsel ilişkiye girmeye zorladığını söyledi.

GaziantepDoğduğu köydeki her köye satıldığını söyleyen Dilek, yaşamak için yardım istedi: “Benim gibi küçük kardeşimi kullanıyorlar, bütün ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!” dedi.

Gaziantep Valisi, Dilek Albayrak’a yönelik cinsel şiddet iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. Valilikten Yapılan Açıklama 23 Eylül 2021’de yayınlanan bir televizyon programında DA ve eşi BA’nın çeşitli cinsel saldırı iddiaları ortaya atıldığını belirterek, “Olay 5. Nisan 2021’de Şahinbey Mahallede, Gülpanar mahallesinde ve ilçe jandarma komutanlığımız gerekli kolluk işlemlerini başlattı. Bu konu aile içinde karşılıklı suçlamalar ve şikayetler temelinde yargı tarafından takip edilmektedir.

ST, ifadesinde, kayınbiraderi BA’nın en küçük kızı ST’ye (13) cinsel saldırıda bulunduğunu, kendisini ve kızını uyuşturucu kullanmaya ve uyuşturucu ticareti yapmaya zorladığını ifade etti. Suçlamalara dayanarak, D.A.’da uyuşturucu ve silahlar bulundu. ve eşi B.A. Evde ve gerekli yasal işlemi yaptı.

5 Nisan 2021 adli tıp raporuna göre; ST’nin muayenesinde eski veya yeni herhangi bir hakarete maruz kalmadığı belirlendi. ST daha sonra İl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz tarafından koruma altına alındı.

Alıntı yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Alınan ifadeler ve suçlamalar neticesinde taraflar arasında husumet doğmuş ve misilleme davaları devam etmektedir. Haberler D.A. dahil 12 kişilik bir grup. Olaya karıştığı iddia edilen anne ve baba, 24 Eylül 2021’de Gaziantep Adliyesi’ne giderek D.A. hakkında ceza davası açtı. ve eşi B.A. İddiaları yapan ve iddiaların yer aldığı TV dizisine karşı. Mahkemede gizlilik kararı bulunmakta olup, her iki tarafın iddiaları ve iddialar hakkında yapılan işlemler dosyada yer almaktadır. Duruşma devam ediyor. Ancak İl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz konuyu her yönüyle takip etmektedir.

Valilikten Türkiye'nin dileğine ilişkin açıklama!  Koca, yengesine cinsel istismarda bulunmakla suçlanıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu