Gündem

Ukraynalı model Kristina, o filmi taklit ederek intihar etmiş

Tek başına yaşadığı Mulaha Bodrum semtinde elleri ölü, kafasına torba geçirilmiş halde bulunan Ukrayna vatandaşı Kristina Novitska’nın (25) ölümüyle ilgili şok bir gelişme yaşandı.

Muğla Bodrum Yalnız yaşadığı kendi evinde, elleri arkada, kafasına torba geçirilmiş halde ölü bulundu. Ukrayna Vatandaşı Kristina Nowitzka’nın (25) ölümüyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. Bodrum Soruşturma, Christina İntihar Bunu yaptığına ikna oldu ve dava açmamaya karar verdi. Karara göre Christina’nın 2003 yapımı “Ölüm ve Yaşam Arasında” filmindeki sahneyi taklit ettiği ve bulgulara göre başka yöntemlerin de kullanılmasının mümkün olduğu belirtildi. İntihar Yapmayı planladığı bilgi.

Olay, 2 Ocak’ta Bodrum Eskiçeşme Mahallesi’ndeki 32 villanın bulunduğu sitede meydana geldi. 2 gün boyunca Ukraynalı Kristina Nowitzka malikanede oturdu Haberler Alamayan komşular, durumu 2 Ocak günü saat 16:30’da ailesine bildirdi. kendisi Haberler Novitska’nın ailesi alamadıklarını söyleyince ev sahibini aradılar. Eve kilit yardımıyla giren ev sahibi, genç kadınla bir sandalyede, elleri arkadan bağlı ve kafasında bir torbayla karşılaştı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Bir tıbbi muayene, Nowitzka’nın öldüğünü ortaya çıkardı.

Soruşturmanın sonucu İntihar Kristina Nowika’nın ölümüyle ilgili Bodrum Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma sonuçlandı. İddia makamı, delilleri değerlendirirken Novitska’nın İntihar Bunu yapmaya karar verdi ve dava açmamaya karar verdi. Karara göre, Christina 2003 yapımı “Ölüm ve Yaşam Arasında” filminden bir sahneyi taklit etti. Kararda ayrıca Christina’yı intihara teşvik eden veya iten kimsenin kimliğinin tespit edilemediği de vurgulandı. Savcılığa göre Nowitzka, kafasına bir torba geçirip arkadan kelepçeleyerek şunları söyledi: 2 metrelik fular ve şofben borusunun demonte halde salonda olduğu göz önüne alındığında, başka yöntemlerle de kullanılabilir. İntihar Öldürmek istediğine inanılıyor. “Bir insana ait parmak izi ve DNA örneğinin bulunamadığı göz önüne alındığında, Novistka’nın başka bir kişi tarafından öldürüldüğüne dair bir kanıt bulunmadığı da kaydedildi. İntihar Kararda ayrıca, kararını pekiştiren veya intihara yardımcı olan üçüncü bir kişinin bulunmadığı da vurgulandı.İntihar Eylem sonucunda kafasına yerleştirdiği torbada nefes alamamasından dolayı mekanik boğulma sonucu meydana geldiği anlaşıldı.

FOTOĞRAF

Ukraynalı model Kristina o filmi taklit ederek intihar etti
Ukraynalı model Kristina o filmi taklit ederek intihar etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Selçuk Akbaş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu