Ekonomi

Vodafone’un sadakat platformuna aylık ziyaret sayısı 80 milyona ulaştı

Vodafone World of Opportunities sadakat platformunun benzersiz tekil kullanıcı sayısının 10 milyona, ziyaret sayısının 80 milyona, işlem sayısının ise 300 bine ulaştığı açıklandı.

Vodafone Yanımda sadakat platformu Vodafone, alışveriş, elektronik, yaşam, oyun, yeme-içme, seyahat, kozmetik, şehir ve finans gibi çeşitli kategorilerde 100’ün üzerinde farklı markadan 400’ün üzerinde kampanya sunuyor. Platformun aylık tekil kullanıcı sayısının 10 milyona, ziyaret sayısının ise 80 milyona ulaştığı bildirildi. Ekstra GB ve indirim gibi seçeneklerle Vodafone kullanıcılarının en iyi şekilde faydalanmasını hedefleyen platform, ayda yaklaşık 300.000 anlaşma yapıyor.

“Zengin bir platform oluşturduk”

Vodafone Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Ergun yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Her şeyin hızla dijitalleştiği dünyamızda, müşteri ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan ve müşterilerimizin işini kolaylaştıran çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Teknoloji hayatın her alanında var olmaya başladıkça müşterilerimizin ihtiyaçları da değişiyor. İş, Eğlence, Alışveriş. , Bankacılık & Sigorta 2 yıl önce müşterilerimizin her gün giriş yapmak ve gezinmek istedikleri özel avantajlarla zengin bir platform oluşturduk.Müşteriler piyasada bulamayacakları özel fırsatlara ve haftalık hediyelere sahip olacaklar.Çalışıyoruz. ekstra GB ve indirim gibi seçeneklerle müşterilerimize maksimum fayda sağlamak.Platformumuzdaki ilgi alanları Forma doğru her geçen gün büyüyor. Alanında lider markaların özel kampanyalarına ev sahipliği yapan platformumuzun aylık tekil kullanıcı sayısı 10m ziyaret sayısı 80 milyona, işlem sayısı ise 300 bine ulaştı. Müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için bir yetenekler dünyası geliştirmeye devam edeceğiz. ”

Kazan-kazan modeli

Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası, Vodafone Yanımda mobil uygulaması ile geniş bir iş ortağı yelpazesine sahip Vodafone müşterilerinin dijital ihtiyaç ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Alanında lider markalarla özel kampanyalar yürüten Vodafone, müşterilerine piyasada bulamayacakları özel fırsatlar sunuyor. Ortaklık modelinin tüm paydaşlar tarafından hayata geçirildiği Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nda müşteriler, beğendikleri markalarda indirimli fiyatlardan yararlanırken, ek satış yaptıkları ve ek müşteri kazandıkları bir kanala sahip oluyorlar.

Demiren Haber Ajansı – Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu