Magazin

Will Smith: Jada Pinkett ile evliliğimiz tek eşli olarak başladı ama sonra evrim geçirdi

“Açık evlilik” diyor

Öte yandan ünlü bir çiftin evliliğiyle ilgili birçok iddia var. Ünlü oyuncu nihayet bu iddialarla ilgili ilk kez konuştu. “Açık bir evlilik” yapıp yapmadıklarını ve ilişkilerinin yıllar içinde nasıl geliştiğini dile getirdi.

1997’den beri evli

1997’den beri Jada Pinkett Smith evli Will Smithİlk kez evliliklerinin gizliliğini kaldırdı ve “açık evlilik” iddialarına yanıt verdi. GQ dergisinin Kasım sayısına konuk olan 53 yaşındaki Smith, “İlişkimiz tek eşli olarak başladı. Ama sonra gelişti” dedi. Smith, kendisi ve karısının evlilikleri sırasında başkalarıyla bir ilişkisi olduğunu itiraf etti.

“Jada geleneksel evliliğe inanmadı”

Smith, “Jada hiçbir zaman geleneksel evliliğe inanmadı. Geleneksel olmayan ilişkileri olan aile üyeleri vardı. Bu yüzden Jada benden tamamen farklı bir çevrede büyüdü,” diye ekledi Smith, “mükemmel ilişkiyi tanımlama konusunda sonsuz bir tartışma var.” Will Smith, “İlişkimizin bir parçası olarak tek eşliliği seçtik. Ancak mükemmel bir ilişkiye sahip olmanın tek yolunun bu olduğunu düşünmedik” dedi.

“Kimseye tavsiye etmiyorum”

Will Smith ayrıca 1997’de evlendiği Jada Pinkett Smith ile birbirlerine “güvendiklerini ve serbest bıraktıklarını” söyledi. Sonra devam etti: ” EvlilikBizim için bir kale olamaz. Hayata bakış açısının bu olduğunu vurgulayan Will Smith, “Kimseye kendi yolumuzdan gitmesini tavsiye etmiyorum.”

“Birbirimizden uzak olamayız”

Jada Pinkett Smith, geçen yıl rapçi August Alsina ile kısa bir ilişki yaşadı. Hatta çiftin gizlice ayrıldığı iddiaları basına da yansıdı. Ancak Willie ve Jada Pinkett Smith daha sonra tekrar bir araya geldi. Will Smith bu konuda, “Birbirimizi uzak tutmak için elimizden geleni yaptık. Ama sonunda bunun yapılamayacağını anladık” dedi.

tavşan fantezi

Will Smith, geçmişte kafasında yarattığı fanteziden de bahsetti. Buna göre, Smith bir zamanlar ünlü aktris Holly Berry ve balerin Misty Copeland’ın da dahil olduğu 20 kişilik bir hareme sahip olmayı hayal etti. Hatta konuyu yaşam koçu Michaela Boehm ile tartıştığını ancak sonunda bunun iyi bir fikir olmadığına karar verdiğini ekledi.

İki evlilikten üç çocuğu var

Will Smith ve Jada Pinmet Smith’in evliliklerinden 23 yaşında Jaden ve 20 yaşında Willow adında iki çocukları var. Smith’in ayrıca eski karısı Sherry Zampino ile birlikte 28 yaşında olan Trey adında başka bir çocuğu var.

Usta oyuncu mutlu evliliğin sırrını anlattı

Birkaç yıl önce Hollywood emektar yıldızı Shirley McLain de mutlu bir evliliğin sırrının başkalarıyla birlikte olduğunu söylemişti. Shirley McLain, 1982’de “Hayatımın Aşkı” adını verdiği yapımcı Steve Parker’dan boşandı. Ünlü oyuncu, kocasının banka hesabından erkek arkadaşının hesabına yüklü miktarda para aktardığını duyunca boşanmaya karar verdi.

Açık ilişki kaydedildi

Parker ile evli oldukları 1954’ten 1982’ye kadar “açık bir ilişki” sürdürdüklerini söyleyen Shirley McLain, gençliklerinde uzun bir süre birbirlerinden ayrı kaldıklarını ve bu durumun evliliklerini olumlu yönde etkilediğini anlattı. . McLain, “O sırada kimse ne yaptığımızı anlamadı” dedi. Shirley McLain; 2001 yılında vefat eden Parker ile evlenmeden önce, zamanının en popüler aktörlerinden Yves Montand, Danny Kay ve Avustralya Dışişleri Bakanı Andrew Paok ile tanıştı.

Reddettiler

Şu sıralar ikinci çocuklarını bekleyen Kylie Jenner ve Travis Scott, açık bir ilişkileri olduğunu iddia ederek ön plana çıkan ünlü çiftlerden biri. Bir süreliğine ayrılıp barışan ikili daha sonra iddiayı yalanladı. Üç yaşında bir kızları olan Kylie Jenner ve Travis Scott, şu anda ikinci çocuklarını bekliyorlar.

Ayrıca haklarında “açık evlilik” iddiası da vardı.

Son dönemde ayrılıklarıyla gündeme gelen Brad Pitt ve Angelina Jolie de bu konudaki açıklamalarında seslerini yükselttiler. Özellikle Angelina Jolie’yi. 2011 yılında Almanya’da yayınlanan Das Neue Blatt ile yaptığı röportajda Jolie, açık ilişkilere karşı olmadığını söyledi. Son yıllarda hemşehrileriyle romantik bir ilişki yaşadığını gizlemeyen Jolie, “Sadakat bir ilişkide çok önemli olması gereken bir şey değil. Birbirimizi sınırlamayacağımızdan eminiz. hayatın herhangi bir alanında.”

O asla saklanmadı

Ünlü aktris Tilda Swinton sadece açık bir ilişki sürdürmekle kalmadı, dolu bir hayat yaşadı. Swinton, 1985 yılında oyun yazarı ve sanatçı John Byrne ile ilişkisine başladı. Bu birliktelikten ikiz çocukları oldu. Ancak sonraki yıllarda başka bir genç adam olan Sandro Cop ile flört etmeye başladı. Bugün nasılsın; Swinton’a göre ideal ilişki şekli. Swinton için ideal bir yaşam biçimidir, ancak birçokları için “garip” veya “ahlaksız” olabilir. Swinton kısa süre önce ikizlerinin babası Byrne ile büyük bir İskoç evinde yaşadı. O sırada yanında olduğu kız arkadaşı zaman zaman gidip orada kaldı.

Madalyonun diğer yüzü

Müzik dünyasının en güçlü çiftlerinden biri olan Beyoncé ve Jay-Z. Küçük kızlarıyla çok mutlu ve sevgi dolu bir hayatları var gibi görünüyor. Bu gerçeğin bir parçası. Bir de madalyonun diğer yüzü var. Görünüşe göre ünlü çiftler, hayatlarını zenginleştirmek için zaman zaman diğer konukları yatak odalarına davet ediyor. Ama hepsi bu değil. Bazen Jay Z’nin diğer kadınlarla küçük bir kaçışı olur. Ancak Beyoncé, mutlu bir aile imajını bozmamak için bu konuda fazla ileri gitmiyor. Çift, bu iddialara yanıt vermemeyi tercih ediyor.

“Çocukluk sadece bir kadına anlatılmalı”

Ethan Hawke’ın ünlü oyuncu Uma Thurman’ı çocuklarının dadısıyla aldattığını ve bu yüzden boşandığını herkes biliyor. Bu skandaldan sonra dadı Ryan Shaw ile de evlendi… Evlilik sorunsuz gidiyor gibi görünüyor. Ama içerisi biraz farklı. Çünkü Hawke, yalnızca bir kadının bağlılığını “çocukluk” olarak nitelendirdiğini gizlemiyor. Oyunculuk hayatına çocuklarının bakıcısı olarak giren ve daha sonra eşi olan Ryan Shaw, bu duruma ve oyuncunun yaşam tercihine herhangi bir tepki göstermiyor.

Hürriyet – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu