Magazin

Yağmur Aşık, çocuklarının velayetini Emre Aşık’a veren hakime tehditler savurdu: Seni koltuğundan indireceğim

2019 yılında boşanıp tartışmaları devam eden çift Emre Aşık ve Yahmur Aşık bugün boşandı. 3 çocuğunun velayeti babaya verildikten sonra deliye dönen Yahmur Aşık, Instagram hesabından kadın hakimi tehdit etti: “Şimdi bekle ve gör, ihlallerin hakkında rapor isteme zamanı. Atacağım. sen git buradan.”

eski oyuncu Emre Aşık, ortak yağmurun aşkı Yaklaşık üç yıl arasında Boşanmak Dava sonuçlandı Mahkeme gündemde olmayan çekişmeli boşanma davasında tarafların boşanmasına karar verdi. Çiftin 3 çocuğunun velayeti baba Emre Aşık’a verildi.

“Sayın Yargıç, sıra sizde, ben yerinizden ayrılacağım”

Çocuklarının velayetini kaybettiğini duyunca çılgına dönen Yaimur Aşık, sosyal medyadan kendisini tehdit etti. Davayı izleyen hakime kızan Aşık, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Henüz bitmedi, şimdi çalışmaya başladık hanımefendi. Şimdi bekleyin ve hesap sorma zamanını görün. Yaptığın ihlaller için. Umarım yaparsın”.

Emre Âşık'a çocukların velayetini veren hakim Yahmur Âşık'ı tehdit etti: Seni kovacağım

Babaya verilen çocukların misafiri

8 yıl önce nikah masasına oturan ve bu evlilikten 3 çocukları olan Emre Ash ve Yahmur Aşık’ın boşanma davaları karara bağlandı. Boşanan çiftin çocuklarının velayeti baba Emre Aşık’a devredildi. Duruşma sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emre Aşık, “Artık çocuklarımla birlikte yeni hayatım beni bekliyor” dedi. Karara göre Jaimur Sarnich, çocukları Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında görebilecek.

Emre Âşık'a çocukların velayetini veren hakim Yahmur Âşık'ı tehdit etti: Seni kovacağım

YAĞMUR Sarnıcı kız arkadaşından hamile mi kaldı?

Boşanma davası sonuçlanmadan Baykan Şenürek ile aşk yaşamaya başlayan Yahmur Aşık’ın hamile olduğu iddia edildi. Kız arkadaşı, uzun süredir aşık olduğu erkek arkadaşına da “Aslan benim kocam” diye hitap ediyor. Bebek beklediğini iddia eden Jaimur Ashik, hamilelikle ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Emre Âşık'a çocukların velayetini veren hakim Yahmur Âşık'ı tehdit etti: Seni kovacağım
Jaimur Sarnıcı ve Baykan Şenerek
Jaimur Aşık, çocuklarının velayetini Emre Aşık'a devreden hakimi tehdit etti: Seni tahliye edeceğim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu