Magazin

Yağmur Sarnıç boşanmanın ardından hakimi suçladı!

Yaimur Aşık, avukatı Kumali Boran’ı temsil etti.

Yaimur Aşık, avukatı Kumali Boran’ı temsil etti. Emre AşıkBoşanma davası almak Mahkeme8 yıldır evli olan çift, boşanma kararı aldı ve 3 çocuğunun velayetini babalarına bıraktı. Jaimur Ashik çocuklarıyla ayda iki kez görüşebilecek.

yeni bir hayata başlayacağım

Mahkeme ayrıca, Yahmur Aşık’ın Emre Aşık’a 35.000 ათ manevi tazminat borcu olduğuna karar verdi. Emre Aşık da eski eşine 5 bin lira nafaka ödeyecek. Seansın sonunda Emre Aşık, “Üç çocuğumla yeni bir hayata başlayacağım. Mümkünse futbola ara verdim. Bu olaylar nedeniyle futbola ara verdim. Bıraktığım kariyere devam edeceğim. .” Ö gezge EĞRİKAR

Hakim ceza aldı!

Წ ვიმა sarnıçBoşanma davasının ardından yargıcı suçladı: “Henüz bitmedi, şimdi başlıyoruz. Sıra sizde Sayın Yargıç, şimdi usulsüzlüklerinize cevap isteme zamanı. Bekleyin ve izleyin!

Erkek arkadaşına hamile!

Üç çocuğunun velayetini kendilerine uygulanan şiddet nedeniyle Emre Aşık’a kaptıran Jaimur Sarnic’in yeni sevgilisine hamile olduğu ortaya çıktı.

Sağlık kontrolü için hastaneye giden Jaimur Sarnıcı kameralara yansıdı. Karnı daha belirgin olan Jaimur Sarnich’in bir erkek çocuk beklediği ortaya çıktı.

Fotoğraflara gelince, Jaimur Sarnich’in açıklamayı nasıl yapacağı merak konusu oldu.

Olayın tarihi

Eski futbolcu Emre Aşık’ın 8 yaşındaki eşi Yahmur Aşık, boşanma davası açarak boşanma dilekçesini reddettiğini söyledi. 3 çocuk annesi Yahmur Aşık, boşandıkları eşinin ailesi ve üçüncü bir kişinin boşanmalarına neden olduğunu iddia etti.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu