Magazin

‘Yargı’ ikinci bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi!

Önde gelen roller Kaan Urgancıoğlu ile birlikte Pınar Deniz‘Paylaşılan’ yargı‘Bu hafta ayrıca izleyicileri ekrana kilitledi. İzleyicinin kafasında bir çok soru işaretiyle sonlanan ilk bölümün ardından dün akşam yayınlanan ikinci bölüm hem izleyenleri ağlattı hem de hikayeye olan ilgi daha da arttı. # Gün boyunca hashtag kararı Türkiye Trendler listenin başında.

Ayrıca TT listesinin yayınlanması sırasında dünya çapında kaldı. Gece boyunca atılan binlerce övgü yorumu ve 55 bin tweet ile dizi sosyal medyanın gündeminden düşmedi. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun oyunculuklarını överken, yeni bölümün bölüm sonrası ortaya çıkan sunumu izleyicilere nefes nefese izledikleri bölümle ilgili bir işaret verdi. Ölen kızın ablasının ölümünde hayatını kaybeden Celine’in sahneleri ve tüm acılara rağmen dimdik ayakta durmaya çalışırken izleyenler ağlarken, finalde Ilgaz ve Celine sahneyi bulunca büyük bir sürpriz oldu. , Metin ve İnce’nin birlikte bir fotoğrafını buldular, daha önce yarattıkları ile tanıştılar.

Penar Deniz, “Kadına Yönelik Şiddet” konulu açıklaması ve yargıdaki konuşmasıyla tüm gün listenin zirvesinde yer aldı…

‘Yargı’ dizisinin başrol oyuncularından Pınar Denise Pazar günü sosyal medya listelerinde yer aldı ve verdiği röportajda kadına şiddet sahneleri olan projelerde yer almayı tercih etmediğini söyledi. Gerek söylemi gerekse oyunculuk performansıyla alkış alan oyuncuya binlerce mesaj yağdı.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, Hüseyin Avni Daniel, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçiner Alisiner, Arda Anaart, Etse Yüksel, Zeyno Erakar, Uur Aslan ile birlikte “Kalen” oyununda “Yargı” rolündeler. Yönetmen Ali Bilgin: Onur Durmaz, Başak Gimulcinelioğlu, Pınar Çağaları Gençtürk, Onur Özaidin, Özlem Çakar, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadis.

“Yargı” yeni bölümüyle her Pazar 20.00’de Kanal D’de.

Hürriyet – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu