Gündem

Yeni C3, Hindistan ve Güney Amerika pazarlarına yönelik özelliklerle geliştirildi

Citroen, Hatchback sınıfı bir model olan yeni C3, Hindistan’daki uluslararası stratejisinin bir parçasıdır ve Güney Amerika Pazarları için yaratıldı.

Citroen’e göre marka, küresel genişleme stratejisinin bir parçası olarak farklı pazar talepleri doğrultusunda sınıfının en popüler modellerinden C3’ü geliştiriyor. Bu kapsamda yeni C3, Hindistan ve Güney Amerika pazarlarında 2022’nin ilk yarısında satışa başlaması için güncellendi. 4 metreden kısa, çok yönlü bir hatchback olan yeni C3, önümüzdeki üç yıl içinde her iki bölgede de satılacak olan 3 otomobil model ailesinin ilk üyesi.

Modern bir hatchback olarak tasarlanıp üretilen yeni C3, aynı zamanda yüksek zemin yapısı, motor egzoz tasarımı ve yükseltilmiş direksiyon pozisyonu ile SUV esintileri taşıyor. Yeni C3, Citroen’e özgü konforlu bir yaklaşımla tasarlandı; Maksimum alan sağlayan, akıllı tasarımı, uzun dingil mesafesi ve kabin genişliğini sağlayan ve günlük hayatı kolaylaştıran 10 inçlik geniş dokunmatik ekranı ile öne çıkıyor.

Tasarım ve geliştirme aşamasında her iki bölgeden ekiplerin çalışması sonucunda oluşturulan yeni C3; Aynı zamanda bu, markanın global entegrasyonunda ortaya çıkaracağı 3 yeni modelin ilk adımı. Yeni C3, yerden yüksekliği yüksek, 635 milimetre (mm) büyük tekerlekler, 180mm yerden yükseklik ve her iki bölgenin sürüş gereksinimlerini karşılayan yüksek düzeyde bir iç alana sahip SUV’den ilham alan bir tasarıma sahip, 4 metreden uzun çok yönlü bir hatchback. Ayrıca yeni C3, akıllı telefonlarla uyumlu, hayatı kolaylaştıran donanımı, iç konforu, 10’dan fazla zengin rengi ve donanım ayarı ile tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yapı sunuyor.

“Hindistan dahil yeni pazarlara giriyoruz”

Citroen CEO’su Vincent Kobe şöyle diyor: “C3, dünyadaki tüm B segmenti hatchback’lerimizin marka adıdır. Bu her yerde aynı model olacağı anlamına gelmiyor. Yeni C3, Citroen’in kimliğini ve aynı zamanda tasarımını tamamen yansıtan benzersiz bir üründür. Bu noktada ülkeleri de etkiliyor ve Avrupa versiyonundan farklılaşıyor. “Kullanılan ifadeler.

Küresel stratejilerinin ayrıntılarını da paylaşan Kobe, şunları söyledi:

“Citroën’in geleceğini güvence altına almak için Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Çin dahil olmak üzere çalıştığımız tüm pazarlarda daha fazla uluslararası varlığa sahip olmamız ve güçlendirmemiz gerekiyor. Yakında Hindistan’ın üçüncü en büyük pazarı haline gelecek. Dünya çapında iddialı hazırlanıyoruz Ürün planı 3 yıl boyunca uluslararası pazarlarda satışa sunulacak 3 modelden oluşuyor.Bunlar stratejik bölgelerde tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş ancak Citroen’in karakterini de yansıtan modellerdir. tasarım ve konfor. Yeni C3 “uluslararası bir büyüme stratejisidir. İlk aşama. 4 metreden daha kısa olan bu hatchback, Hindistan ve Güney Amerika’da büyük bir pazara yöneliktir. Bu Citroen büyümesini desteklemek için mükemmel bir üründür. Modern ve ilgili bir model olarak.”

Öte yandan, Citroen ürün yelpazesini genişletmek ve Brezilya ve Arjantin başta olmak üzere Güney Amerika’daki marka konumunu güçlendirmek için 2022’nin ilk yarısında ilgili pazarlara çıkacak olan yeni C3, Hindistan’da otomobil severlerin beğenisine sunulacak. Ne

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu