Gündem

Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu’nda kongre heyecanı

Zeytinburnu, İstanbul (insansız hava aracı) – yine Refah Partisi Zeytin yağı İlçe Başkanımızın 2. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Mevcut başkan Onur Dolar’ın yeniden seçildiği kongreye katılan Yeniden Zenginlik Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, “Yine 40 yıldır aynı ruhla, aynı doğrultuda, aynı aşkla devam eden bir refah partisi var” dedi.

Refah Partisi Zeintinburnu İlçe Başkanı 2. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Refah Partisi başkanı yine Dr. Fatih Erbakan, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altინიnზიz, İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terz, Refah Partisi ilçe liderlerine yeniden davetliler ve partililer katıldı. Korona Virüsü himayesinde düzenlenen açık hava toplantısında, polis ekipleri bölgeye giren vatandaşları tek tek arayarak alana götürdü. Kongrede Kur’an-ı Kerim okundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede, tek aday olan Zeytinburnu ilçe başkanı Onur Dolar yeniden başkan seçildi.

“Yine Milli Görüş”

Kongrede konuşan Refah Partisi Yeniden Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan yaptığı konuşmada merhum Necmettin Erbakan’ı ve iktidarda olduğu dönemi şöyle anlattı: 40 yıl. Hala milli bir görüş var, inşallah yine gelir ve bu insanlar yine gülümser Allah’ın izniyle. Cenab-ı Allah bize bütün bu kelimeleri pratikte kullanma kabiliyeti vermiştir. İlçe Meclisimize hayırlı olsun. Gazze’miz mübarek olsun, iyi geceler. Tekrar teşekkürler. Tanrıya güven. “

(İsmet Aktaş – Onur Dursun / İnsansız Hava Aracı)

Yine refah partisi Zeinburg'da Kongre heyecanı

Yine bir refah partisi olan Zeinburg'da Kongre heyecanı

Yine refah partisi Zeinburg'da Kongre heyecanı

Yine refah partisi Zeinburg'da Kongre heyecanı

Haber ajansı lashlas – Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu