Magazin

Yıldız Tilbe aşı olduğu iddialarını yalanladı: Olmadım ve asla olmayacağım

Defalarca aşı olmayacağını ifade eden Yıldız Tilbe, konserlere katılanlara PCR testi istendikten sonra ilk doz aşının yapıldığını iddia etti. Aşının olmadığını ve aşılanmayacağını açıklayan ünlü sanatçı, sosyal medyadaki bu iddiaları yalanlayarak, “Artık bu konuyu konuşmak istemiyorum, yoruldum. İstemiyorum.” ”

Koronavirüsle mücadele kapsamında 6 Eylül’den itibaren konser ve etkinlik alanına girecekler Aşı Veya PCR testi gerekliydi. Aşı olmayacağını her fırsatta dile getiriyor Yıldız TilbeBu nedenle fikrini değiştirdiği ve aşının ilk dozunu aldığı iddia edildi.

“Aşı yapmıyorum, yapmıyorum”

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan kendisine yönelik iddiaları yalanlayarak aşı olmadığını ve olmayacağını açıkladı. Tilbe, tweet’lerinde şu ifadeleri kullandı:

“Aşıya karşı değilim. Bırakın kim ne istiyorsa yapsın, herkes kendinden sorumlu. Bundan daha fazla bahsetmek istemiyorum, yoruldum. İyileşmiyorum, hayır” Kimse müdahale etmedi. “

“İftiracıları mahkemeye çıkarsaydım tazminatla kanalı açardım”

Bu konu hakkında HaberlerBir sonraki mesajında ​​da Tilbe’yi azarladı: “Bana karşı bir yalan söylendi. HaberlerMahkemede iftira ve iftiraya uğrasaydım tazminat için gazete ya da televizyon açardım, yanına mizah dergisi koyardım, haftalık dergim olurdu” dedi.

Yıldız Tilbe aşı olduğu iddialarını yalanladı: Olmadım ve olmayacağım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu