Magazin

Yüzyüzeyken Konuşuruz binlerce hayranını coşturdu

Alternatif rock grubu “Yüz Yüze Konuşuyoruz”, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde düzenlenen “Nilüfer +1 Güz Konserleri”nde konser alanını şarkılarıyla dolduran binlerce hayrana seslendi.

Nilüfer Belediyesi ve +1 ile düzenlenen “Nilüfer +1 Sonbahar Konserleri” sevilen isim ve grupları Bursalılarla buluşturmaya devam ediyor. Alternatif rock grubu Yüz Yüze Konuşuyoruz Balat Atatürk Ormanı’ndaki bir konserde sahneye çıktı. 2011 yılında Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulan alternatif rock grubu We Are Talking Faces, kısa sürede müzik dünyasında büyük ilgi ve beğeni topladı. Grup, Bulls’tan Nilfer’e hayranlarıyla birlikte “Hello to the House”, “Highway Sıcağı” ve “Acoustic Travma” albümlerinin en sevilen şarkılarını seslendirdi. Grubun solisti Kaan Bosniel de konser alanını ve çevresini dolduran binlerce müziksever için single’lar seslendirdi. Yoğun ilgi gören konsere dinleyiciler eşlik etmeden önce coşkulu anlar yaşandı.

Konserin son bölümünde hayranların yoğun talebi üzerine yüz yüze konuşuyoruz ve tekrar sahneye çıkarak “Dinle Beni Bi” ve “Sen Varsın Diye” şarkılarını seslendirerek konseri sonlandırdılar. Nilüfer +1 Güz Konserleri’nde gece DJ’in Yüz Yüze Konuştuğumuzda Konuştuğumuz performansıyla sona erdi. – Bursa

Heyecanlı binlerce hayranla yüz yüze konuşalım

Newsshlas Haber Ajansı – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu