Ekonomi

Ziraat Bankası Eskişehir Bölge Başkanı Yalçın’dan Başkan Küpeli’ye ziyaret

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Kapel, Eskişehir Ziraat Bankası Bölge Başkanı Vehbi Bahadir Yalçın ile görüştü.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Ziraat Bankası Eskişehir Bölge Başkanı Vehbi Bahadir Yalçინn ile görüştü.

Ziraat Bankası Eskişehir Bankası Bölge Başkanı Wehbi Bahadir Yalçın, şube müdürleri ile birlikte Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Kapel’i ziyaret etti. Yalçın, “Sanayi ve imalat bizim için çok önemli. Ziraat Bankası olarak sanayicinin yapması gereken ne varsa yapmaya hazırız. Bu anlamda her zaman işbirliğine açığız. Eskişehir. Sanayi üretiminin gücü, ihracat yapıyor ve bu, finansal potansiyeli ile en önemli şey olan istihdamı ile ülkemizin en önemli sanayi merkezlerinden biridir” dedi.

“Eskişehir OSB Ve sektörümüz ciddi bir büyüme döneminde”

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Kupel, büyüme oranlarıma odaklanarak, “Türkiye ekonomisi yılın ikinci çeyreğinde yüzde 21,7 büyüdü. Pandemi başladığından bu yana bu oranlara en fazla katkıyı yapan sektör. Devam etmesi gerekiyor. Özellikle devlet bankalarının sanayicilerimizin taleplerine hızlı tepki vermesi ve sağladıkları destek ivmeyi artıracaktır.Ciddi bir büyüme dönemi yaşanıyor, birçok yeni yatırım yapılıyor, bunlar hep şehrimizin ve ülkemizin geleceği için yapılan yatırımlardır. ülke.

Başkan Kupel, bölgesel kalkınma ve yeni yatırımlar hakkında bilgi verdiği toplantıda, Ziraat Bankası Eskişehir Bölge Başkanı Vehbi Bahadar Yalçın ve şube müdürlerine ziyaret için teşekkür etti. – Eskişehir

Kaynak: Newslas Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu